Nybyggda bostäder i La Zenia, Costa Blanca
Spanien
Nybyggda och moderna Bostäder i La Zenia, Costa Blanca. Komplex bostäder av 50 moderna bostäder med förstklassiga material. I denna komplexa kommer du att kunna hitta 2 typ av fastigheter, vår bottenvåning modellen med en privat stor trädgård, och vår översta våning med vacker havsutsikt och privat solarium. Båda är 2 sovrum, 2 badrum och inkluderar en parkeringsplats, luftkonditionering förinstallation, larm pre-installation och mycket mer detaljer som gör dessa egenskaper i unik.
Varje fastighet i detta komplex omger ett underbart grönområde med mer än 2000 kvadratmeter, vilket inkluderar en gemensam pool för vuxna, en annan för barn och ett uppvärmt utrymme.
Alla dessa skäl och den underbara situation (900 meter från stranden), gör vår bostadområde mest attraktiv i Orihuela Costa. Bostäderna ligger 5 minuters gångsavstånd från La Zenia beach som är en av de bästa stränderna på orten, och du har möjligheten att njuta av en av de mest kompletta köppingcenter i Orihuela Costa som kommer att omfatta "Centro Comercial Playas" (detta shoppingcenter kommer att bli en av de största och mest kompletta i Alicantes provins)
Fakta
- Bostadstyp
- Bostadsrätt
- Boarea
- 68 m²
- Tomtarea
- 36 m²
- Antal rum
- 3 rum
- Avgift/månad
- 0 kr/mån
- Pris/m²
- 14 956 kr/m²
För mer information kontakta
- Tel:
- +34 952 474 224
- E-post:
- kontakt@maklarringen.es
- Tel:
- +34 952 474 224
