Nötuddsvägen 15

Jogersö, Oxelösunds kommun Se på karta

3 995 000 kr

4 500 000 kr -11 %
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Äganderätt
Antal rum
4 rum
Boarea
90 m²
Tomtarea
1 531 m²
Uteplats
Ja
Byggår
1947
Driftkostnad
32 206 kr/år

Här erbjuds ett riktigt charmigt boende med ett lugnt och havsnära läge på idylliska och omtyckta Jogersö! Ett boende som passar perfekt för såväl permanentboende som fritidsboende!

Huset är högt beläget med rogivande utsikt mot havet! Här kommer du in i en ljus hall med skön golvvärme. Vidare rymmer huset ett ljust kök med ett vackert matrum med utgång till altan i sydvästläge. Ett mysigt vardagsrum med öppen spis och ett generöst helkaklat duschrum med tvättmaskin. Här finns även två sovrum i bra storlekar och möjlighet till ett tredje sovrum i allrummet på övre plan. Tomten är 1531 kvadratmeter stor och erbjuder gott om plats för umgänge och lek. Fiber finns indraget.

På Nötuddsvägen 15 erbjuds ett sällsynt naturskönt läge med möjlighet till båtplats och badvik på gångavstånd från huset. Här har du alla förutsättningar att ta vara på de möjligheter som den fantastiska naturen ger. Här bor du med närhet till Nyköping - Skavsta flygplats. ca 15-20 min. Till Stockholm ca 1 tim.

Här är det lätt att trivas!

Läs mer hos mäklaren
Fastighetsbyrån Nyköping

Kontakta mäklaren

Josefine Karlsson

Fastighetsbyrån Nyköping
Mäklare Josefine Karlsson, Fastighetsbyrån Nyköping
076-014 55 65

Visningstider

För bokad eller privat visning sker anmälan hos mäklaren.
Här kommer budgivning med BankID att erbjudas