1 250 000 kr
Välkommen till denna välplanerade och hemtrevliga bostad med stor och lekvänlig trädgårdstomt med flera fruktträd.
Här finns fina möjligheter att utveckla sina hobbys i de friliggande garagen och uthusen. Trivsamt och väl tilltaget vardagsrum med braskamin, nyligen renoverat kök, fräscht badrum, samt två rejäla sovrum. På husets baksida finner vi mysig altan under tak.
Huset är besiktigat och dolda fel försäkrat (Klarlagt).
Senoren är en ö i Karlskrona skärgård med broförbindelse från Möcklö. In till Karlskrona centrum tar det ca 20-25 min med bil. Bussförbindelser går dagligen till Karlskrona och på sommarhalvåret går skärgårdstrafiken från Brofästet. På Senoren finns flera badplatser och livsmedelsbutik med bra öppettider.
Vi tillämpar bokningsbara visningar med begränsat antal spekulanter på plats samtidigt. Kontakta mäklaren om dessa visningstider ej fungerar för er. Välkommen att boka tid!