5 200 000 kr
Längs med Lexbydalsvägen, som tar er mellan Kåhög och Gunnilse, finner ni Lilla Tulteredsvägen och detta fina hus på nummer 24. Huset byggdes om-och ut 2011/2012 och är idag en härlig familjevilla med hela fem sovrum. Kök och vardagsrum har en fantastisk takhöjd vilket ger huset en luftig och ljus känsla. På altanen i söder njuter ni sommarens soliga dagar.
För den biltokig, eller kanske för den som önskar bedriva egen verksamhet, finns det stora garage att tillgå. Med två fjärrstyrda portar och högt i tak finns plats för mångas behov. Billyften i garaget säljes separat. Bra med förrådsutrymme finns integrerat i garaget.
På Lilla Tulteredsvägen 24 bor ni på en fantastisk plats med skogen precis runt knuten. En kort bilfärd bort ligger Partille centrum med allt tänkbar service.
Varmt välkomna att boka in er på visning!