5 950 000 kr
Välkommen till Gamla Viken och detta rymliga boende med stor potential. Här finns möjlighet att skapa sig sin egen bodröm på närmre 200 kvadratmeter. Den uppvuxna trädgården ligger i perfekt solläge och är både insynsskyddad och mysig.
Villan har ett rejält kök med stor plats för matsalsmöblemang. Här finns gott om utrymme även för den stora familjen. Intill köket ligger vardagsrummet som vetter ut mot trädgården i vackert solläge. På bottenplan finner vi vidare ett sovrum, tvättstuga, toalett, förråd/stort skafferi samt två entréer.
På ovanvåningen har vi fin utsikt över takåsar och den vackra Möllan i Gamla Viken. Här ligger ett allrum, det stora badrummet med både badkar och dusch, klädkammare samt villans övriga tre sovrum varav ett med inbyggd garderobsvägg.
Villan är beläget i Gamla Viken med närhet till småbåtshamnen, caféer, restauranger, badstränder och vacker natur. Matbutiken Tempo samt busshållplatser med bra förbindelse med Helsingborg och Höganäs ligger alldeles intill.
Varmt välkommen med din intresseanmälan!