
1/26

1 695 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
1 rum
Boarea
25 m²
Våning
3 av 3, hiss finns ej
Avgift
2 203 kr/mån
Driftkostnad
1 800 kr/år
Byggår
1949
Förening
BRF Nedslaget 1
Energiklass
E
Pris/m²
67 800 kr/m²
Antal besök
60
Premium
Välkommen till en smart planerad och charmig etta högst upp i huset!
Här erbjuds 25 välutnyttjade kvadratmeter med ett fantastiskt läge på Isjaktsgränd 33 – perfekt för dig som söker ditt första boende eller en övernattningslägenhet med det lilla extra.
Bostaden präglas av ett härligt ljusinsläpp tack vare sitt höga läge och den franska balkongen som suddar ut gränsen mellan inne och ute. Allrummet är lättmöblerat med plats för både säng, soffa och matbord. Det bevarade originalköket ger lägenheten karaktär och charm, samtidigt som det erbjuder goda förvaringsmöjligheter. Badrummet är stambytt och stilrent helkaklat i moderna materialval – en stor fördel som ger både komfort och trygghet för framtiden.
Här bor du i ett lugnt och omtyckt område med närhet till grönområden, tunnelbana och service, samtidigt som du snabbt tar dig in till city. Ett perfekt boende med högst upp-läge och stor potential – varmt välkommen på visning!
- Högst upp i huset
- Fransk balkong
- Stambytt helkaklat badrum med golvvärme
- Charmigt originalkök
- Bredband och TV inkluderat i avgiften
- Föreningens byggnader är i mycket gott skick
- Nära bra service och centrum med affärer, restauranger, caféer och T-bana

























