2 595 000 kr
ACCEPTERAT PRIS! Varmt välkommen till det högsta huset i Kallhäll där du på våning 15/15 finner denna fina 2:a med helt underbar utsikt över Mälaren och Kallhäll. Denna lägenhet är verkligen speciell då utsikten från samtliga fönster är slående.
Fastigheten är från 2018 så allt i lägenheten är mycket fräscht och fint. Bostaden präglas av rymd och flödande ljus tack vare byggnadens placering i området samt stora fönsterpartier. Golvvärme i ett stort badrum och modern öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Rymligt sovrum med garderobsvägg. Från balkongen kan ni njuta av utsikten och solnedgångar. Sol i stort sett hela eftermiddagen/kvällen.
Bostaden är belägen mycket centralt i Kallhäll med ca 2 minuters promenad till pendeltågsstation och centrum. En kort promenad ned till Mälaren där ni har promenadstråk och badplatser.
Söker du en bostad utöver det vanliga så kan du sluta leta!
Välkommen att kontakta mäklaren för visning!
[email protected]