
1/37

2 395 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Villa
Upplåtelseform
Äganderätt
Boarea
170 m²
Tomtarea
728 m²
Driftkostnad
50 178 kr/år
Byggår
1929
Antal besök
186
Premium
Välkommen till en fastighet som kombinerar lugnet på landet med goda möjligheter till löpande intäkter.
Här erbjuds ett charmigt hus uppdelat i tre separata lägenheter där lägenheterna är nyligen renoverade och i mycket gott skick, en flexibel och attraktiv lösning för er som söker både boende och investering i samma fastighet!
De tre lägenheterna ger en unik flexibilitet, här kan ni välja att hyra ut samtliga enheter för en renodlad investeringsfastighet, eller kombinera eget boende med uthyrning för att på så sätt få ner boendekostnaden och samtidigt skapa en extra inkomstkälla.
För den som söker generationsboende eller långsiktig uthyrning är möjligheterna många.
Detta är en sällsynt möjlighet att förvärva en fastighet med flera användningsområden, perfekt för investeraren, entreprenören eller er som vill kombinera boende med ekonomisk smarthet i en naturnära miljö.
Varmt välkommen att upptäcka potentialen på plats!




































