Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Upplandsgatan 24b
På eftertraktad adress invid Tegnérlunden återfinns denna sagolika bostad där ingenting lämnats åt slumpen. Bostaden har genomgått en varsam och omfattande renovering där stor vikt lagts vid att lyfta fram och återskapa ursprungliga detaljer samtidigt som den anpassats till samtida funktioner. Planlösningen har optimerats och köket är socialt och inbjudande med öppen planlösning mot sällskapsdelen som har en vacker kakelugn. Bostaden erbjuder två bra sovrum varav tre möjliga och har en stor balkong mot föreningens stora innergård. Därtill finns ett nyrenoverat badrum och en gäst-wc. Kort och gott ett drömboende på älskad Vasastans adress!
- Premium
- Balkong
- Hiss
David Bagares gata 14
Nu saluförs denna smakfulla 2,5a med stor balkong, belägen runt hörnet från Humlegården, Stureplan, NK och Moodgallerian. Här finner du en ljus och öppen lägenhet med stort potential att skapa ditt framtida drömhem i stabil förening med låga avgifter.
- Premium
- Balkong
Nybrogatan 70
På älskad Östermalmsadress återfinnes denna eleganta "mini tvåa" med fint ljusinsläpp och lugnt läge med utsikt över privat gård med grönskande träd och planteringar. Lägenheten har nyinlagd fiskbensparkett och är genomgående mycket välplanerad med sovrum som har plats för en 1.60 säng. Skuldfri förening med bekvämligheter såsom bokningsbar föreningslokal, bastu och en övernattningslägenhet. Här bor du på den lugna delen av Nybrogatan men har samtidigt närhet till ett rikt utbud av restauranger, caféer och butiker. Flexibelt tillträde.
- Premium
- Hiss
Visar alla 3