Bjuvs kommun

Bostäder till salu & kommande

Bostäder, till salu & kommande – Bjuvs kommun

61 bostäder till salu

Om sökresultatet

Maj 2026

Billesholm, Bjuvs kommun

Värngatan 4

Billesholm, Bjuvs kommun
2 485 000 kr
75 m²
4 rum
1 322 m² tomt
Fastighetsbyrån Bjuv

Mars 2026

2 rum lägenhet på Vallgatan 4B Bjuv, Bjuvs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vallgatan 4B Bjuv, Bjuvs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vallgatan 4B Bjuv, Bjuvs kommun - bild 3

Vallgatan 4B

Bjuv, Bjuvs kommun
450 000 kr
53,5 m²
2 rum
vån 1/3
5 425 kr/mån
8 411 kr/m²
Bas
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Spara sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Spara den här sökningen

Februari 2026

2 rum lägenhet på Storgatan 44a Ekeby, Bjuvs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Storgatan 44a Ekeby, Bjuvs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Storgatan 44a Ekeby, Bjuvs kommun - bild 3

Storgatan 44a

Ekeby, Bjuvs kommun
465 000 kr
56 m²
2 rum
vån 3/3
5 731 kr/mån
8 304 kr/m²
Bas
Mäklarhuset Helsingborg

Januari 2026

5 rum villa på Viktorsgatan 2 Billesholm, Bjuvs kommun - bild 1
5 rum villa på Viktorsgatan 2 Billesholm, Bjuvs kommun - bild 2
5 rum villa på Viktorsgatan 2 Billesholm, Bjuvs kommun - bild 3
5 rum villa på Viktorsgatan 2 Billesholm, Bjuvs kommun - bild 4
5 rum villa på Viktorsgatan 2 Billesholm, Bjuvs kommun - bild 5
Kommande

Viktorsgatan 2

Billesholm, Bjuvs kommun
2 995 000 kr
159 m²
5 rum
700 m² tomt

På ett lugnt och barnvänligt läge i Billesholm välkomnas ni till denna trivsamma 1,5-plansvilla med fyra sovrum, generösa sällskapsytor och en fantastisk baksida med pool! Här erbjuds ett välplanerat hem med flera smakfullt renoverade utrymmen och gott om plats för hela familjen. På husets baksida väntar ett stort trädäck i härligt västerläge med ovanmarkspool, lekplats för barnen och gott om…

Plus
Uteplats
Mäklarhuset Helsingborg

September 2025

3 rum lägenhet på Våren 14c Bjuv centralt, Bjuvs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Våren 14c Bjuv centralt, Bjuvs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Våren 14c Bjuv centralt, Bjuvs kommun - bild 3

Våren 14c

Bjuv centralt, Bjuvs kommun
650 000 kr
79,5 m²
3 rum
vån 2
6 881 kr/mån
8 176 kr/m²
Bas
Hiss

Juli 2025

8 rum villa på Ågatan 4 Bjuv centralt, Bjuvs kommun - bild 1
8 rum villa på Ågatan 4 Bjuv centralt, Bjuvs kommun - bild 2
8 rum villa på Ågatan 4 Bjuv centralt, Bjuvs kommun - bild 3

Ågatan 4

Bjuv centralt, Bjuvs kommun
1 845 000 kr
126 + 50 m²
8 rum
609 m² tomt
Bas

Februari 2025

gård med jordbruk på Hyllinge - Bjuv Hyllinge - Bjuv, Bjuvs kommun - bild 1
gård med jordbruk på Hyllinge - Bjuv Hyllinge - Bjuv, Bjuvs kommun - bild 2
gård med jordbruk på Hyllinge - Bjuv Hyllinge - Bjuv, Bjuvs kommun - bild 3
gård med jordbruk på Hyllinge - Bjuv Hyllinge - Bjuv, Bjuvs kommun - bild 4
gård med jordbruk på Hyllinge - Bjuv Hyllinge - Bjuv, Bjuvs kommun - bild 5

Hyllinge - Bjuv

Hyllinge - Bjuv, Bjuvs kommun
13 500 000 kr
57,8 ha tomt

Obebyggd åkermark om ca 56,5 ha belägen mellan Hyllinge och Bjuv. Marken är lättåtkomlig från väg.

Plus
Hektar & Tunnland Mäklarbyrå AB

Maj 2024

4 rum lägenhet på Södra Storgatan 32d Bjuv, Bjuvs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Södra Storgatan 32d Bjuv, Bjuvs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Södra Storgatan 32d Bjuv, Bjuvs kommun - bild 3

Södra Storgatan 32d

Bjuv, Bjuvs kommun
995 000 kr
78 m²
4 rum
vån 1/3
7 916 kr/mån
12 756 kr/m²
Bas
Balkong
Mäklarhuset Helsingborg

April 2024

tomt på Skolgatan 15 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 1
tomt på Skolgatan 15 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 2
tomt på Skolgatan 15 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 3

Skolgatan 15

Ekeby, Bjuvs kommun
350 000 kr
997 m²
Bas
Fastighetsbyrån Bjuv

Februari 2024

villa på Trädgårdsgatan 2 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 1
villa på Trädgårdsgatan 2 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 2
villa på Trädgårdsgatan 2 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 3
villa på Trädgårdsgatan 2 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 4
villa på Trädgårdsgatan 2 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 5
Kommande

Trädgårdsgatan 2

Ekeby, Bjuvs kommun
1 995 000 kr
154 + 45 m²
3 525 m² tomt

Är ni som många andra, som drömmer om att hitta ett hus med många möjligheter?! Huset är beläget i ett fridfullt och lugnt område i Ekeby. Här finner ni detta trevliga hus som bara väntar på att få nya ägare och att få bli omhändertagen. Omgiven av trevliga grannar och en underbar natur. Trevlig planlösning som fördelar sig på två plan. Här finner ni ett rymligt kök, ett generöst vardagsrum…

Plus
Svenska Mäklarhuset Helsingborg/Höganäs

September 2022

7 rum villa på Norra Storgatan 17 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 1
7 rum villa på Norra Storgatan 17 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 2
7 rum villa på Norra Storgatan 17 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 3
7 rum villa på Norra Storgatan 17 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 4
7 rum villa på Norra Storgatan 17 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 5

Norra Storgatan 17

Bjuv, Bjuvs kommun
1 995 000 kr
95 + 44 m²
7 rum
969 m² tomt

Välkomna till Norra Storgatan 17 och denna fastighet med goda möjligheter för uthyrning eller egen verksamhet. Hus med idag fyra sovrum, kök, vardagsrum med uterum i anslutning, badrum & toalett. Lägenhet om ca 60 kvm i sidobyggnad med vardagsrum, kök, två sovrum samt duschrum & toalett. Garage/förråd på tomten samt stort garage med parkeringsplats framför. Välkomna på visning! Mäklare Oscar…

Premium
Fastighetsbyrån Bjuv

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet